چطور پوکر حرفه ای بازی کنیم و همیشه برنده باشیم ؟

حتما شما هم مثل خیلی های دیگر تمایل دارید به بازیکن حرفه ای پوکر آنلاین بدل شوید. انجام حرفه ای پوکر و گذران زندگی از راه آن، برای کسی که عاشق پوکر است، شغلی فوق العاده به نظر می آید. با این حال، سخت تر از چیزی است که به نظر می آید. در این یادداشت، 6 توصیه کلیدی برای اینکه پوکر را تبدیل به شغل رویایی‌تان بکنید و شاید از شغل روتین و حوصله سربرتان دست بکشید را آورده ایم.

تبدیل شدن به بازیکن حرفه ای پوکر در یک قدم می تواند تنها با استعفا از شغلتان و اتکا به پوکر به عنوان شغل اصلی، انجام شود. در حالی که این کار شما را به بازیکن حرفه ای پوکر بدل می کند، به دلایلی که در پایین می آید، حتی برای مدتی کوتاه هم توصیه نمی شود.

تمام مقالات بازی پوکر را مطالعه کنید.

اگر می خواهید به پوکر به عنوان یک حرفه تمام وقت نگاه کنید، مطالعه در خصوص بازی پوکر امری حیاتی است. وقتی همه تحقیقات لازم را انجام دادید و همه چیز را در مورد این بازی می دانستید، باید بیشتر هم مطالعه کنید. در واقع هیچ وقت نباید از یادگیری در خصوص پوکر دست بردارید، چون در این صورت عقب خواهید ماند. متدهای برنده شدن در پوکر هر روز بیشتر مورد استفاده بازیکنان قرار می گیرد . شاید برای مدتی شما برنده باشید اما برای برنده ماندن در پوکر باید به روز باشید .

مقالات خوب در خصوص پوکر را بخوانید، به گروه های تمرینی پوکر ملحق شوید یا حتی مربی بگیرید. هر چیزی که بتواند سطح بازیتان را بهتر کند، به نفعتان است. همچنین در برخی سایت ها می توانید به صورت رایگان، هولدم نامحدود و اوماها هم بازی کنید آن هم بدون پول واقعی. در این شرایط، می توانید برای سرگرمی بازی کنید و پولتان را هم به ریسک نیندازید. البته همیشه در یاد داشته باشید که وقتی پوکر پولی بازی میکنید شرایط متفاوت است .

چطور پوکر حرفه ای بازی کنیم و همیشه برنده باشیم ؟

شبیه بازیکنی حرفه ای و برنده بازی کنید.

همانطور که گفتیم کنار گذاشتن شغلتان و دنبال کردن تمام وقت پوکر ایده مناسبی نیست، علت اصلی این است که باید قبل از آن به خود ثابت کنید راه و رسم سودآوری از پوکر را به خوبی بلدید. ممکن است در یک تورنمنت قهرمان شوید یا به اندازه یکی دو ماه حقوقتان در بازی هایی با پول واقعی برنده شوید و بعد از آن فکر کنید پوکر بازی راحتی برای گذران زندگی است. اما این اشتباهی مخرب و خطرناک است .

برای اینکه ثابت کنید بازیکنی برنده هستید، باید در ده ها هزار میز (اگر نگوییم  صدها هزار میز) بازی کنید. تجربه به شما محاسبه احتمالات ، احساساتی نشدن و بررسی رفتار حریفان را به شما می آموزد. اگر در بلندمدت بازیکن برنده نباشید، دست از پا درازتر به محل کار سابقتان برمی گردید و انتظار دارید دوباره استخدام شوید. البته این بار با حقوقتان کنار نخواهید آمد !

واقع بین باشید

بعد از اینکه اطمینان پیدا کردید بازیکنی برنده هستید، باید برنامه ریزی کنید که چند دست یا تورنمنت باید برای برابری کردن با حقوق سابقتان، بازی کنید. اینجا است که خیلی ها شکست می خورند و اشتباه میکنند. وقتی جایی استخدام هستید، فارغ از اینکه در طول ماه چقدر بازدهی داشته اید، در آخر ماه مبلغ مشخصی دستمزد می گیرید. حتی اگر در تعطیلات بوده یا مریض بوده باشید هم حقوق می گیرید. اما در بازی پوکر نه تنها تضمینی نیست بلکه می توانید با یک اشتباه ساده سود چند ده برابریتان به ضرر خالص تبدیل گردد. خب اگر هیچ کدام از این ها درست نباشد چه؟

شاید انتظار داشته باشید سالی 150 هزار دلار درآمد داشته باشید. مبلغ غیر قابل باوری نیست ، ولی حداقل 3 هفته تعطیلات و 2 هفته بیماری یا مهیا نبودن شرایط حضور در بازی ها را هم در نظر بگیرید. همچین از خود بپرسید واقعا آماده اید هفته ای 60 ساعت پای میز یا کامپیوترتان بنشینید و بازی کنید؟ به نظرتان می توانید در بازی ای 0.25 به 0.5 دلار (شروط اجباری)، آنقدر پول دربیاورید که استعفایتان توجیه شود؟

چند نفر از بازیکنان آنلاین پوکر وجود دارد که 12 ظهر از خواب بلند می شوند، تنها 2 ساعت بازی می کنند و بعد سراغ لذت بردن از زندگی ایده آل می روند؟ پاسخ عدد بزرگی نیست و کسانی هم که می توانند، در پوکر آنلاین به صورت طولانی مدت موفق نیستند. افراد موفقیت باخت و برد را به صورت واقع گرایانه محاسبه می کنند و واقع بین هستند.

بازی پوکر حرفه ای را امتحان کنید.

حتی اگر تمام موارد بالا را هم انجام داده باشید، باید برای دوره ای کوتاه، قبل از هر تصمیمی پوکر حرفه ای را امتحان کنید تا تجربه پول در آوردن از راه پوکر دستتان بیاید.

چند روز تعطیلی بعدی محل کارتان را به پوکر اختصاص دهید و 5 روز پشت سرهم هیچ کاری غیر از بازی نکنید. حداقل می دانید اگر هم هفته بدی داشته باشید، مرخصی با حقوقی خواهید داشت. شاید بعد از این تجربه کوتاه جدی، این که چقدر انگیزه کمتری برای دنبال کردن حرفه ای پوکر دارید، تعیین کننده باشد یا اینکه بعد از 4 ساعت بازی یکسره هیچ تمرکزی برایتان نمی ماند یا اینکه بعد از 15 باخت در 3 روز اول، در روز بعدی دیگر تمایلی نداشته باشید 7 صبح از رختخواب بیرون بزنید. مهم است که قبل از شروع حرفه ای پوکر بفهمید برای پوکر تمام وقت ساخته شده اید یا نه. ممکن است شما آدم این کار نباشید !

حساب بانکی جداگانه بسازید.

اگر تمام موارد بالا را به طور جامع بررسی نکرده اید، ولی همچنان به پوکر تمام وقت فکر می کنید. مشکلی نیست، ولی آیا اوضاع حساب بانکی و دیگر امور مالیتان روبه راه است؟ بسیاری از بازیکنان حرفه ای پوکر ترجیح می دهند هزینه 6 ماه زندگیشان را با در نظر گرفتن این نکته که ممکن است همه پول هایشان دود شوند، در حسابی جداگانه کنار بگذارند. دست زدن به حساب بانکی پوکر برای خرجهای اضافی، ممنوع است! این حساب بودجه شما برای پوکر در چند ماه آینده خواهد بود.

حساب بانکی شما به عنوان یک بازیکن حرفه ای، باید بزرگتر از بازیکنان تفننی باشد، چون قطعا نمی خواهید در بین سطوح پوکر، جابجا شوید. شما باید پشتیبان خوبی برای رسک داشته باشید ، ریسک های منطقی شروع برنده شدن هستن.

حرفه ای بازی و رفتار کنید

حتی اگر به خاطر پوکر بازی کردن، آزادی عمل در زندگی داشته باشید که برای گذران زندگی بازی کنید، نباید رویکرد حرفه ای خود را از فراموش کنید. بسیاری از بازیکنان خوب پوکر به شدت منظم هستند و این رویکرد را در تک تک روزهای زندگیشان پی می گیرند.در نونمنت های جذاب شرکت می کنند ، و تورنمنتی را به هیچ عنوان از دست نمیدهند ، مانند کارمندی که تایم مشخصی به کار اختصاص می دهد.

چطور بازیکن حرفه ای پوکر شوید؟ با رفتار به شکل حرفه ای ها شروع کنید!

چطور در پوکر حرفه ای بازی کنیم و همیشه برنده باشیم ؟