سایت ریور پوکر River Poker

پرمخاطب ترین ، بهترین سایت پوکر پولی ایرانی و معتبرترین سایت پوکر آنلاین فارسی

ثبت نام در ریور پوکر River Poker

ریور پوکر به عنوان محبوب ترین و بهترین سایت پوکر فارسی در بین کاربران رواج یافته است. این سایت با شرایط بسیار خوب و نرم افزار ویندوز و گوشی شرایط خوبی را برای پوکر بازان فراهم نموده است .وب سایت سایت ریور پوکر ( River Poker Online ) اولین سایت پوکر آنلاین ایران با اعتبار چند سال سابقه درخشان میزهای سنگین فعال در دنیای پوکر فارسی می باشد. سایت ریور پوکر به عنوان معتبرترین سایت پوکر آنلاین پولی تمام انتظارات شما را از یک کازینوی آنلاین برآورده می کند.

جهت ثبت نام در معتبرترین سایت پوکر ایرانی کافیست روی لینک زیر کلیک کنید تا وارد سایت ریور پوکر شوید . پس از ثبت نام و تکمیل اطلاعات حساب خود را شارژ کنید و از بازی پوکر آنلاین لذت ببرید. لینک دائمی ریور پوکر می باشد. !

لینک دائمی سایت ریور پوکر

آدرس دائمی سایت ریور پوکر : Riverpoker.com

پشتیبانی ریور پوکر در تلگرام

دیپازیت و کشوت ( پرداخت و برداشت ) آسان در سایت پوکر ریور

برای شارژ حساب و کشوت (برداشت) در سایت ریور پوکر می توانید از طریق درگاه بانکی اقدام کنید و یا از سایت های ایرانی خرید و فروش اتوماتیک ووچر پرفکت مانی ، اقدام به خرید ووچر کرده و کد  ووچرتان را در صفحه دیپازیت سایت وارد کنید تا بلافاصله اکانتتان معادل رقم آن ووچر شارژ گردد . علاوه بر آن می توانید از بیت کوین برای بازی پوکر آنلاین استفاده کنید.

در هنگام کشوت از ریور پوکرهم بسته به گزینه انتخابی تان یا به صورت واریز شتاب به کارت بانکی تان پرداخت صورت می گیرد و یا معادل رقم درخواستی جهت برداشت یک ووچر در صفحه تراکنش تان به شما داده می شود که با وارد کردن دو رقم ووچر فوق در همان سایتهای خرید و فروش ووچر ، معادل آن به کارت بانکی تان واریز می کنند.

مزیت استفاده از ووچر در سایت پوکر آنلاین ریور River Poker

با توجه به اختلالات مکرر ایجاد شده در راه استفاده کاربران از درگاه های بانکی سایت های پوکر پولی آنلاین و به هم خوردن آرامش خاطر بازیکنان در پی مسدود شدن مکرر این درگاه ها ، سایت ریور پوکر تصمیم گرفته که علاوه بر روش درگاه بانکی و واریز شتاب ، از روش ووچر پرفکت مانی که هم بسیار ساده است و هم از بالاترین سطح امنیت برخوردار است هم برای انجام فرآیند دیپازیت و کشوت در سایت ریور پوکر استفاده کنیم. کافیست کد ووچر را در سایت وارد نمایید تا حسابتان با بونوس ویژه شارژ شود . همچنین برداشت ها در کمتر از 24 ساعت انجام میشود و میتوانید هر زمان خواستید پولتان را برداشت کنید.

در همین راستا به منظور تداوم حمایت همیشگی مان از بازیکنان سایت پوکر ریور طرح ارائه پنج درصد چیپ هدیه در ازای تمامی دیپازیت ها با ووچر پرفکت و ده درصد چیپ هدیه در ازای تمامی دیپازیت ها با بیت کوین به اجرا در آمده تا کماکان عنوان بهترین سایت پوکر آنلاین ایرانی را در ذهن بازیکنان حرفه ای پوکر انلاین ایرانی حفظ نماییم.

باشد که این تلاش برای کمک به ارتقای امنیت و راحتی کاربران مقبول نظر بازیکنان ارجمند سایت ریور پوکر قرار گیرد.

چرا سایت ریور پوکر بهترین سایت پوکر آنلاین است؟

 • اعتبار و سابقه ریور پوکر در عرصه پوکر آنلاین ایران
 • سنگین ترین تیبل های فعال و بی رقیب در پوکر آنلاین ایرانی
 • تضمین بالاترین سطح ریک بک ( 30 تا 60 درصد ) به تمامی پوکر بازان
 • گواهینامه رسمی تاییدیه تولید اعداد تصادفی ( آر ان جی )  و تایید سلامت بازی پوکر پولی آنلاین از وبسایت ” آی تک لب ” استرالیا
 • پرداخت و برداشت (دیپازیت و کشوت ) سریع و ایمن از طریق درگاه ریالی (شاپرک) ، ووچر و بیت کوین –( توضیح در ادامه)
 • پشتیبانی 24 ساعته واقعی و دائمی در سایت ریور پوکر
 • برگزاری بزرگترین تورنمنت های پوکر آنلاین در ایران از جمله تورنمنت هفتگی 200 میلیون تومانی جمعه ها و ورودی رایگان
 • برگزاری بزگترین تورنمنت ها مانند تورنمنت یک میلیارد تومانی برای اولین بار در ایران
 • نظارت 24 ساعته بر روی تمامی میزها ، بازیکنان جهت مقابله با تقلب و هک
 • نرم افزار RiverPoker باظاهری به روز و جذاب  برای کامپیوتر ، اندروید و آی او اس (Windows,IOS,Android) ، با امکانات و جوایز مختلف
 • تنها سایت پوکر آنلاین ایران با گزینه دیل آنی برای توافق بازیکنان آل این حاضر در پات در مورد اینکه فلاپ ، ترن و ریور در آن دست بخصوص  چند بار بخورد
 • پنج درصد چیپ بونوس هر دیپازیت با ووچر و ده درصد بونوس هر دیپازیت با بیت کوین در ریور پوکر

تیبیل های سنگین سنگین در سایت ریور پوکر

پس از تلاش تیم سایت ریور پوکر گزینه دیل آنی دفعات خوردن فلاپ ، ترن و ریور در هر دست برای اولین بار در ایران به تیبل های کش پوکر سایت ریور اضافه شد . همچنین درگاه بانکی برای خرید چیپ دوباره برای پوکر بازان اضافه شد. تنوع میز مختلف به بازیکنان پوکر امکان انتخاب بهترین میز ، با چیت سبک یا سنگین را می دهد . سایت ریور پوکر به عنوان معتبر ترین سایت پوکر پولی ایران دارای سنگین ترین میزها می باشد.

چرا سایت river poker را بهترین سایت پوکر آنلاین انتخاب کردیم ؟ آیا ریور پوکر معتبر است ؟

 • بهترین سایت برای بازی پوکر کدام است؟ این  اولین سوالی است که اکثر بازیکنان پوکر لایو که قصد تجربه پوکر آنلاین را دارند می پرسند. به دنبال یک پاسخ سریع و کوتاهید ؟ سایت ریور پوکر
 • با توجه به تخریب های صورت گرفته از برخی سایت های بازی در پوکر پولی آنلاین ایرانی ، سایت پوکر پولی ایرانی خوب لازم است که از ویژگی های برخوردار بوده باشد که به نوبت نگاهی به آنها خواهیم داشت.
 • سابقه بلند مدت و اعتبار چند ساله : قبل از مطرح کردن موضوع ریور پیشنهاد می کنیم از بازی کردن در سایت های پوکر پولی تازه ران شده پرهیز کنید. متاسفانه هیچ نظارت قانون مندی بر روی کار سایت های پوکر پولی ایرانی وجود نداشته . و تنها عنصری که برای اعتماد به هر سایت پوکری دارید اعتبار قبل و سابقه آن سایت است.
 • ریور پوکر جزو سایت های قدیمی پوکر پولی میباشد و طی این زمان عملکرد قابل قبولی داشته و انتخاب اول سنگین بازان پوکر ایران بوده که برای برداشت های چند صد میلیون تومانی راحت و بدون دقدقه انجام پذیر باشد.
 • تعداد و میزان پات در میزهای سنگین ، نشان از اعتماد بازیکنان پوکر و همچنین اعتبار سایت ریور پوکر می باشد . این اعتبار و اعتماد تنها طی همراهی صادقانه سایت ریور پوکر با بازیکنان بدست آمده است.